Size yardımcı olabilir miyiz?

Sormak istediğiniz her türlü soru için bizi arayabilirsiniz. İsterseniz formu doldurun biz sizi arayalım.

compare_arrows0

Teslimat Bilgileri

Sipariş ettiğim ürünü ne zaman teslim alabilirim?
Sipariş ettiğiniz ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise (Ön siparişli ürünler vb. gib) 1 - 3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünlerin teslimat süreleri bulunduğunuz yerleşim yerinin konumuna göre 1 ila 3 iş günü içerisinde değişmektedir. 
Firmamız siparişinizin teslimatını olabildiğince hızlı gerçekleştirebilmek için büyük bir titizlik göstermektedir. Yine de oluşabilecek gecikmelerden ötürü, müşteri isterse siparişini iptal edebilir.

Kargo hasarlı geldi ne yapmalıyım?
Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapınız ve kutuda herhangi bir hasar olması durumunda teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisini "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlaması yönünde uyarınız. Hasarlı kolinizi tutulan tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz en kısa sürede gönderilecektir.

Sınırlı stok ne demek?
Sipariş ettiğiniz ürün isminde ve açıklamasında "Sınırlı Stok" yazan ürünler az adette olan ürünlerdir. Stok miktarının üzerinde sipariş olması durumunda sipariş verilme zamanına göre siparişler işleme alınır. Diğer siparişler ürün stoğu tükendiği için gerekli bilgilendirme yapılarak iptal edilir veya başka bir ürünle değiştirilir.

Siparişlerin hazırlanma süreci nasıl ayarlanıyor?
Havala / Eft ile verilen siparişlerde, sipariş tutarının hesabımıza yansımasıyla, 
3D yani şifresiz kredi kartı ile verilen siparişlerde ilgili banka güvenlik onayıyla,
Kapıda ödeme siparişlerinde Burada Satılıyor.com müşteri hizmetlerinin sipariş teyidiyle başlar. 
3D yani şifre girilerek verilen siparişlerde siparişiniz verildiği an hazılanma süreci başlayacaktır.

Kargo bedeli öder miyim?
Sipariş tutarınız 100 TL'nin altında ise KDV dahil 7,95TL kargo ücreti sipariş tutarınız üzerine eklenir. 100 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.

Hangi kargo firmalarıyla çalışıyorsunuz?
Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.

Fatura ve teslimat adresi farklı olabilir mi?
Faturanızın teslimat adresinden farklı bir adrese teslim edilmesini isteyebilirsiniz.